Sterowniki programowalne L-IOB I/O oraz moduły L-IOB I/O posiadają różnorodne konfiguracje wejść/wyjść i są oparte na 32-bitowym L-CORE, co zapewnia zasoby i osiągi pierwszej klasy. Niektóre modele są wyposażone we wbudowany czujnik ciśnienia.

Dostępne są sterowniki i moduły L-IOB I/O wyposażone w łączność BACnet/IP oraz LonMark IP-852 Ethernet, a także LonMArk TP/FT-10. Urządzenia L-IOB I/O komunikują się niezależnie przez zmienne sieciowe lub obiekty BACnet w odpowiednich sieciach. Ponadto dostępne są moduły L-IOB I/O z interfejsem LIOB-Connect, pozwalając na szybkie i łatwe połączenie z serwerami automatyki L-INX oraz sterownikami pomieszczeniowymi L-ROC.

Wszystkie urządzenia L-IOB zawierają wyświetlacz 125 x 64 z podświetleniem. Wyświetlacz pokazuje informacje o punktach danych i urządzeniu. Obsługa lokalna odbywa się przy pomocy pokrętła do nawigacji pomiędzy szczegółowymi informacjami na wyświetlaczu oraz do obsługi i sterowania punktami danych.

Wszystkie sterowniki L-IOB I/O są wyposażone w wyczerpujące funkcjonalności powiadomień (alarmowania) i harmonogramowania. Sterowniki L-IOB I/O oparte o IP mają funkcje trendowania i powiadomienia e-mail. Mogą również zapewniać hosting dynamicznych stron graficznych dostępnych przez przeglądarkę internetową.

Sterowniki LIOB-AIR są opartymi w pełni o IP sterownikami VAV (variable air volume, zmienna objętość powietrza) z predefiniowanymi, elastycznymi i konfigurowalnymi programami zastosowań oraz zaawansowanymi funkcjami zarządzania dla budynkowych układów wentylacyjnych.

Zobacz ofertę modułów I/O