Zobacz rozwiązania

VIVOTEK Inc. została założona w lutym 2000 roku. Firma dostarcza rozwiązania na całym świecie i stała się wiodącą marką w światowym monitoringu bezpieczeństwa.

VIVOTEK należy do grupy Delta Electronics Inc., wiodącego dostawcy systemów zasilania i zarządzania ciepłem. Do grupy Delta należą również między innymi takie marki jak: Loytec, March networks, Amerlux, Vivitek.

Firma VIVOTEK opracowała kompleksowe rozwiązania do monitoringu IP, które obejmują szeroką gamę kamer sieciowych, przełączników PoE, rejestratorów wideo i oprogramowania do zarządzania wideo.

W odpowiedzi na możliwości oferowane przez rosnący trend IoT, VIVOTEK aspiruje do miana „Oka w IOT”, czerpiąc z ekspansywnych możliwości technologicznych w zakresie obrazu i dźwięku.

VIVOTEK jest pierwszym na świecie producentem rozwiązań monitoringu, który współpracuje z firmą Trend Micro zajmującą się cyberbezpieczeństwem. Dzięki kamerom sieciowym wyposażonym w oprogramowanie zapobiegające włamaniom firmy Trend Micro, VIVOTEK zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i solidny nadzór sieciowy w celu zabezpieczenia życia i ochrony danych.

Rozwiązania VIVOTEK zapewniają bezpieczeństwo ludzi i społeczności na całym świecie, odpowiedzialność, która wymaga również zrównoważenia środowiskowego. Dlatego Spółka nieustannie dąży zarówno do podnoszenia jakości swoich rozwiązań, jak i do ochrony środowiska, w którym wszyscy żyjemy. Firma VIVOTEK uzyskała różne międzynarodowe standardy certyfikacji, w tym ISO 9001 – Systemy Zarządzania Jakością i TL9000 – Systemy Zarządzania Jakością Telekomunikacji. Firma utworzyła również laboratorium w tajwańskiej siedzibie VIVOTEK, gdzie zajmuje się walidacją i testowaniem produktów w celu zapewnienia najwyższej jakości swoich rozwiązań. Od momentu powstania VIVOTEK firma z powodzeniem wdrożyła normy ISO 14001, dyrektywę UE WEEE, normy IECQ QC08000 oraz normy RoHS. Ponadto w 2014 roku Spółka zakończyła inwentaryzację/weryfikację GHG w oparciu o wymagania normy ISO 14064, spełniając swoją rolę odpowiedzialnego obywatela planety.