Konferencja Projekt BMS

Konferencja Projekt BMS - banner

Konferencja „Projekt BMS”

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że firma ZDANIA weźmie udział w konferencji „Projekt BMS 2022” jako srebrny partner.

„Projekt BMS” to ogólopolskie miejsce spotkań dostawców i odbiorców zainteresowanych rozwojem oraz użytkowaniem systemów BMS, Smart Building i technologii automatyki budynkowej. W trakcie dwudniowej konferencji przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb sektora w zakresie systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami, a uczestnicy skorzystają ze strefy wystawienniczej, gdzie odbędą się prezentacje i testowanie sprzętu oraz indywidualne konsultacje.

Prezentacja ZDANIA zatytułowana Systemy automatyki budynkowej w kontekście kryzysu energetycznego i nowych źródeł energii będzie dotyczyć wykorzystania rozwiązań BMS do ograniczenia zużycia mediów.

Konferencja odbywa się w dniach 23 i 24 listopada 2022 r. w Pałacu i Folwarku Łochów niedaleko Warszawy. Udział w konferencji jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na stronie www organizatora.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa zainteresowanych branżowymi nowościami do wzięcia udziału w konferencji.